Сумка Intertool BX-9001
Відео 1Фото 2 |
Intertool BX-9001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-9001
Усі ціни 10 →Intertool Intertool BX-9001 116870 | 339 грн. |
Intertool Сумка инструментальная Intertool 14 карманов 315*215*255мм (BX-9 | 339 грн. |
Сумка для інструментів Intertool 14 кишень 315 x 215 x 255 мм (BX-9001) | 292 грн. |
Сумка для инструментов, 14 карманов INTERTOOL BX-9001 | 339 грн. |
Сумка для інструментів 14 карманів INTERTOOL BX-9001 | 430 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Intertool BX-9001:
- Металевий каркас основної кишені
РекомендуємоПорівняти в таблиці →