Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Ящики для інструменту   /   Intertool

Поясна сумка Intertool SP-1015

Фото - Ящик для інструменту Intertool SP-1015
Фото 3
Intertool SP-1015
Тип
поясна сумка (кобура)
Призначення
для ручного інструменту
Відділень
11 шт.
Матеріал
тканина / поліестер /
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool SP-1015

Сумка поясна слюсарно-будівельна, 11 кишень, поліестер INTERTOOL (SP-1015) UA SP-1015

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
199 грн.

Пояс монтажний для інструменту слюсарно-будівельний Intertool SP-1015 11 кишень

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
234 грн.

Поясна слюсарно-будівельна сумка INTERTOOL SP-1015, 11 кишень, поліестер Oxford 600D, фастекс ABS

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
242 грн.

Динаміка цін на Intertool SP-1015