Органайзер Intertool BX-4003
Фото 5 |
Intertool BX-4003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-4003
Усі ціни 7 →Органайзер пластиковий, 19" 480x380x80 мм INTERTOOL BX-4003 | 669 грн. |
Органайзер пластиковий, 19" 480x380x80 мм INTERTOOL BX-4003 | 744 грн. |
Органайзер пластиковий, 19" 480x380x80 мм INTERTOOL BX-4003 | 590 грн. |
Органайзер пластиковий, 19" 480x380x80 мм INTERTOOL BX-4003 (53006) | 369 грн. |
Органайзер пластиковий, 19" 480x380x80 мм INTERTOOL BX-4003 | 690 грн. |
Органайзер пластиковий, 19" 480x380 мм INTERTOL BX-4003 | 440 грн. |
Органайзер пластиковый, 19"; 480x380x80 мм INTERTOOL BX-4003 | 599 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель BX-4001 — розмір 12.5"
- Модель BX-4002 — розмір 15"
- Модель BX-4003 — розмір 19"
Модификації Intertool BX-4003
Ціни на Intertool BX-4003 |
---|---|---|---|---|
Intertool BX-4001 | від 196 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool BX-4002 | від 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool BX-4003 | від 369 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →