Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Домкрати   /   Intertool

Домкрат Intertool GT0027

Фото - Домкрат Intertool GT0027
Відео 1Фото 6
Intertool GT0027
Тип
пляшковий
Механізм підйому
гідравлічний
Макс. навантаження
15 т
Мін. висота підхоплення
230 мм
Макс. висота підйому
460 мм
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool GT0027

Усі ціни 15 →

Домкрат "стовпчик" одноштоковий 15т, 230-460 мм INTERTOOL (GT0027) UA GT0027

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
1 399 грн.

Домкрат гидравлический "столбик" одноштоковый Intertool GT0027 15т, 230-460 мм

Домкрат бутылочного типа "столбик" предназначен для различных монтажных, строительных работ, пригодится везде, где необходи... щемо поднять груз. Подходит для подъема автомобилей и прочего тяжелого груза, весом до 15 тонн. Благодаря высокому КПД не требует от оператора больших усилий, с работой справится даже хрупкая девушка, в отличие от механического типа домкрата. Обеспечивает
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
1 201 грн.

Домкрат Intertool (GT0027)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
1 259 грн.

Домкрат автомобільний гідравлічний Intertool 15 т х 460 мм одноштоковий GT0027

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 628 грн.

Домкрат гідравлічний Intertool 15 т х 460 мм одноштоковий (GT0027)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 202 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Intertool GT0027

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди