Ножівка Intertool HT-3305
Intertool HT-3305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3305
Усі ціни 10 →Intertool Intertool HT-3305 | 129 грн. |
Ножівка по металу Intertool HT-3305 з пластиковою рукояткою 300 мм (HT-330 | 129 грн. |
Ножівка по металу 300 мм, пластикова рукоятка INTERTOOL HT-3305 | 229 грн. |
Ножівка по металу 300 мм, пластикова рукоятка INTERTOOL HT-3305 | 129 грн. |
Ножівка з металу Intertool 300мм (HT-3305) | 129 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →