Рівень Intertool MT-1268
Фото 4 |
Intertool MT-1268 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1268
Усі ціни 9 →Intertool Intertool MT-1268 | 299 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 800 мм, 3 вічка INTERTOOL МТ-1268 | 299 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 800 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1268 | 321 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 800 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1268 | 399 грн. |
Рівень із поворотною капсулою INTERTOOL 800мм (MT-1268) | 299 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool MT-1268
Ціни на Intertool MT-1268 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1264 | від 136 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-1266 | від 239 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-1268 | від 236 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →