Рівень Intertool MT-1508
Фото 9 |
Intertool MT-1508 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1508
Усі ціни 12 →Intertool Intertool MT-1508 | 649 грн. |
Уровень строительный усиленный 800 мм INTERTOOL MT-1508 | 649 грн. |
Рівень Intertool посилений 800 мм (MT-1508) | 649 грн. |
Рівень будівельний посилений 800 мм INTERTOOL МТ-1508 | 649 грн. |
Рівень будівельний посилений 800 мм INTERTOOL MT-1508 | 509 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Intertool MT-1508
Ціни на Intertool MT-1508 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1506 | від 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-1508 | від 509 грн. | 14 пропозицій | ||
Intertool MT-1510 | від 589 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool MT-1512 | від 559 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →