Рівень Intertool MT-1264
Фото 4 |
Intertool MT-1264 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1264
Усі ціни 11 →Intertool Intertool MT-1264 | 159 грн. |
Рівень Intertool 400 мм (MT-1264) | 159 грн. |
Рівень Intertool 40см 3 вічка поворотна капсула MT-1264 | 175 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 400 мм, 3 вічка INTERTOOL МТ-1264 | 159 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 400 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1264 | 259 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Intertool MT-1264
Ціни на Intertool MT-1264 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1264 | від 136 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-1266 | від 239 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-1268 | від 236 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →