Правило Intertool MT-2215
Відео 1Фото 2 |
Intertool MT-2215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-2215
Усі ціни 9 →Intertool Intertool MT-2215 | 299 грн. |
Правило трапецієподібне Intertool 1500 мм (MT-2215) | 299 грн. |
Правило трапецієподібне Intertool 150см MT-2215 | 345 грн. |
Правило трапецієподібне 150 см INTERTOOL МТ-2215 | 299 грн. |
Правило трапецієподібне 150 см INTERTOOL MT-2215 | 399 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intertool MT-2215
Ціни на Intertool MT-2215 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-2210 | від 215 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-2215 | від 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-2220 | від 389 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-2225 | від 466 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-2230 | від 559 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →