Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 28210

Фото - Каркасний басейн Intex 28210
Відео 2
Intex 28210
Колір
Об'єм
6.5 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
366х366х76 см
Вага
25 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 28210

Усі ціни 94 →

Каркасний басейн Intex (28210), 366*76 см

Виробник: Intex / Колір: синій / Тип: басейн
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 689 грн.

Каркасний басейн Intex 28210-4, 366 x 76 см (басейн, підстилка, фільтр 3 875 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
7 166 грн.

Басейн Intex 28210 366x76 см

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
4 760 грн.

Басейн каркасний Intex 28210

Каркасний басейн Intex 28210 — ідеальне рішення для літнього відпочинку у вашому саду. З розмірами 366x76 см він має круглу ф... щеорму, що забезпечує стабільність і зручність під час використання. Виготовлений з трьох шарів міцного вінілового покриття та підтримується надійною металевою рамою, що гарантує довговічність та стійкість до зовнішніх умов. Об’єм води становить 6503 літри, що
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 368 грн.

Басейн каркасний 28210 круглий, 6+ років, в коробці (6941057400327)

Маркетплейс: MAUDAU  Kids Story З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28210

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди