Каркасний басейн Intex 58477
Відео 1Фото 3 |
Intex 58477 |
|
Басейн рекомендується для дітей від 3 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58477
Усі ціни 37 →Дитячий каркасний басейн Intex 58477-1 «Качиний риф», 122 х 25 см, з кульк | 394 грн. |
Басейн надувний Intex "Каченя" 122х25 см (58477) | 359 грн. |
Дитячий каркасний басейн Intex 58477-2 «Качиний риф», 122 х 25 см, з кульк | 506 грн. |
Басейн дитячий Intex (KM58477) | 425 грн. |
Каркасний басейн Intex дитячий ігровий Качиний риф 122х122х25 см 58477 | 408 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →