Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 28270

Фото - Каркасний басейн Intex 28270
Intex 28270
Колір
Об'єм
1.6 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
220х150х60 см
Вага
16 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 28270

Усі ціни 85 →

Каркасний басейн Intex Rectangular Frame 150х220х60 см (28270)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 281 грн.

Каркасний басейн Intex 28270-3в1, 220 х 150 х 60 см (басейн, підстилка, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
3 541 грн.

Басейн каркасний Intex 28270

Басейн каркасний Intex 28270 — прямокутна модель 220×150×60 см для сімейного відпочинку, яка поєднує міцний металевий каркас... щеі тришарове ПВХ-покриття для довговічності та стійкості до зовнішніх впливів; місткість близько 1662 л дозволяє комфортно розмістити кілька людей, а висота 60 см з робочим рівнем близько 45 см оптимальна для дітей і дорослих, що бажають охолодитися без глибокого
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 805 грн.

Басейн каркасний INTEX, 220Х150Х60 СМ IN-28270

Дитячий Круглий Каркасний Басейн Intex 28270, 220х150х60 см - це великий сімейний басейн, в якому можуть уміститися всі члени... щесім'ї у спекотний літній час. Басейн складається з міцних металевих стійок та ПВХ чаші, що є стандартною комплектацією всіх каркасних басейнів. Матеріал каркасу корозійностійкий і не боїться вологи та попадання води. Для встановлення басейну вам знадобиться 1-2
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
3 180 грн.

Прямокутний каркасний басейн Intex 28270 150x60

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
4 927 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28270

anonim
18 червня 2019, 00:24
Запитання про Intex 28270
Тент для басейну
Чи є у вас тент на басейн 2.2×1.5×0.6?
anonim
26 червня 2016, 13:48
Запитання про Intex 28270
Чим вони відрізняються
anonim
20 червня 2016, 14:58
Запитання про Intex 28270
Привіт. Підкажіть де замовити намет на басейн Інтех 260-160
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання