Ванна IRIS hydro TLP-632 157x157 см гідромасаж
Фото 2 |
IRIS TLP-632 157x157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRIS hydro TLP-632 157x157 см гідромасаж
Ванна гідро- аеромасажна Iris 152х152 TLP-632 NEW | 67 923 грн. |
Ванна акрилова гідро - аеромасажна IRIS 152x152 (TLP-632) | 67 923 грн. |
Ванна IRIS кутова з гідро-та аеромасажем 152*152*66 см TLP-632 TLP-632 new | 70 821 грн. |
Рекомендуємо