Поломоечный робот iRobot Braava 390T
Відео 13Фото 4 |
iRobot Braava 390T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iRobot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iRobot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iRobot Braava 390T
Усі ціни 7 →Робот-полотер iRobot Braava 390T | 9 156 грн. |
Робот-натирач iRobot Braava 390T | 9 259 грн. |
Робот прибиральник iRobot Braava 390T | 9 515 грн. |
Пылесос iRobot Braava 390T | 9 256 грн. |
Робот-пилосос iRobot Braava 390T | 8 899 грн. |
iRobot Braava 390T вітрина | 7 777 грн. |
Робот-напівтер iRobot Braava 390T [65020] | 10 893 грн. |
1 0 0 3 |
Купив такий агрегат б/в, пропрацював він у мене пів року і почав буксувати або вимикатися раніше часу. Віднесли його до сервісного центру, там місяці два колупали і повернули як є, типу деталей немає, офіційно. У цей період поки що чекав з ремонту, купив ще один теж б.у. (думаю полагодять. буде два, один або продам, або подарую). За підсумком і другий за кілька місяців поламався. Здали до с.ц. той самий результат. За ідеєю виробник повинен забезпечувати постачання деталей, але не в нашій країні по ходу. Я не знаю як вони забезпечують гарантійний ремонт, але пост гарантії у ремонт нести марно!!! Навігація чітка, навіть без куба мінімум зайвих рухів, добре протирає. НЕРЕМОНТОПРИГОДНИЙ |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →