Ланцюгова пила Iron Angel ECS-2400
Відео 1Фото 4 |
Iron Angel ECS-2400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel ECS-2400
Усі ціни 7 →Пила електрична Iron Angel ECS2400L | 2 070 грн. |
Электропила Iron Angel ECS 2400 L | 2 908 грн. |
Електропила Iron Angel ECS2400L (2001147) | 2 090 грн. |
Ланцюгова електропила Iron Angel ECS 2400L (2001147) | 2 255 грн. |
Електропила Iron Angel ECS 2400 L | 2 999 грн. |
Електрична ланцюгова пилка Iron Angel ECS2400L | 2 255 грн. |
Електропила Iron Angel ECS 2400L | 2 253 грн. |
Після кількох разів роботи потрібно нести гарантійку. Іскрів і не тягне. Причому це без перевантаження (навіть не встиг). Ідея конструкції натягу ланцюга нормальна, а ось технологія виготовлення нікудишня. Відрегулювати натяг ланцюга проблематично. Зручна, легка Проблеми з регулюванням натягу ланцюга, швидка витрата олії при малому обсязі бачка Shurik Vasylenko: користуюся Iron Angel ECS-2400 кілька місяців |
Додати відгук
anonim
19 квітня 2019, 22:50
Как натянуть цепь, рукоятка соедена с винтом через трещетку и прокручивается #
Відеоогляди