Ланцюгова пила Vorskla PMZ 2500/405
Vorskla PMZ 2500/405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 2500/405
Усі ціни 12 →Електропила Vorskla ПМЗ-405/2500 | 2 609 грн. |
Електропила Vorskla ПМЗ 2500/405 | 2 368 грн. |
Електропила ланцюгова Vorskla ПМЗ 2500/405 99495 | 2 220 грн. |
Електропила ланцюгова Vorskla ПМЗ 2500/405 | 2 790 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2500/405 | 2 366 грн. |
ще 7 пропозицій
Працює тихо. пілот добре. Олія жере титрами тільки увімкнув відразу тече струмком користуюся Vorskla PMZ 2500/405 менше місяця |
не раджу себе засмучувати-осінь час летить,куди нести в ремонт-головняк повний гуде мотор гальма немає-а в інструкції пишуть їсти(брех)в перший же день перестало бігти масло(випала шлангочка)треба везти в ремонт)натяжка ланцюга одна мука(ліворукий конструктор)натягнути її не можливо,тою викруткою,що йде в комплекті |
Додати відгук