Культиватор Iron Angel GT09
Відео 2Фото 4 |
Високопродуктивний мотокультиватор важкого класу з 4-тактним бензиновим двигуном для обробки ділянок площею до 1 Га. Виробником позиціонується як сільськогосподарський інструмент середньої цінової категорії побутового/напівпрофесійного класу, призначений для використання на великих городах, в садах або клумбах великої площі. Є предтоповой моделлю в сімействі мотокультиваторів Iron Angel GT.
Від моделі GT06 відрізняється збільшеним до 8 штук кількістю шаблеподібних 4-ножових фрез, виготовленими з якісної вуглецевої сталі. Ця обставина дозволила збільшити ширину смуги захоплення до 100 см, а глибина розпушування залишилася колишньою і досягає 30 см. Завдяки збільшеній до 85 кг масі і високому крутному моменту, апарат може обробляти не тільки попередньо виорані ділянки, але і цілину.
Силовою установкою мотокультиватора Iron Angel GT09 є бензиновий 4-тактний одноциліндровий двигун повітряного охолодження E212 з робочим об'ємом 212 см3 і максимальною потужністю 7,5 к.с. Він є повним аналогом вдалого японського двигуна Honda GX160 і виконаний за схемою з верхнім розташуванням клапанів. Від дешевих двотактних двигунів відрізняється підвищеною економічністю, зниженим рівнем шуму і збільшеним моторесурсом. Для зручної роботи і маневрування передбачена 3-швидкісна трансмісія (2 швидкості вперед і один назад) з ланцюговою передачею на робочий вал.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Купити Iron Angel GT09
Усі ціни 7 →Мотокультиватор Iron Angel FAVORITE GT09 (2001172) | 14 714 грн. |
Культиватор Iron Angel GT09 | 17 534 грн. |
Мотоблок Iron Angel Favorite GT09 (2001172) | 17 534 грн. |
Мотоблок Iron Angel GT 09 M3 2000093 | 16 980 грн. |
Мотоблок Iron Angel GT 09 M3 FAVORITE | 18 999 грн. |
Мотоблок Iron Angel GT 09 M3 | 18 845 грн. |
Культиватор Iron Angel GT09 FAVORITE | 17 525 грн. |