Бойлер Isto IU 3012/1h
Фото 5 |
Isto IU 3012/1h |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Isto IU 3012/1h
Усі ціни 15 →Isto Isto 30 under sink 1,2kWt IU3012/1h | 4 799 грн. |
Isto ISTO 30 under sink 1,2kWt IU3012/1h | 4 799 грн. |
Бойлер електричний Isto 30 under sink 1.2kWt IU3012/1h 3560 | 4 599 грн. |
Водонагреватель ISTO 30 under sink 1,2kWt IU3012/1h | 4 799 грн. |
Isto ISTO 30 under sink 1,2kWt IU3012/1h | 4 799 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Isto IU 3012/1h
Ціни на Isto IU 3012/1h |
---|---|---|---|---|
Isto IU 1512/1h | від 3 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Isto IO 1512/1h | від 3 290 грн. | 15 пропозицій | ||
Isto IU 3012/1h | від 4 090 грн. | 15 пропозицій | ||
Isto IO 3012/1h | від 3 990 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →