Бойлер Tesy GCU 1015
Tesy GCU 1015 |
|
Компактний електричний накопичувальний водонагрівач ємністю 10 л в малогабаритному стильному корпусі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання у складі систем гарячого водопостачання невеликий продуктивності (може обслуговувати кухню, майстерню, масажний чи медичний кабінет). Призначений для вертикального настінного монтажу з нижнім підведенням комунікацій.
Завдяки малій глибині (всього 25 см) ідеально підійде для встановлення в приміщеннях обмеженої площі. Здатний швидко, менш ніж за 15 хв, приготувати 10 л гарячої води з температурою 60 °C (при початковій температурі води 15 °C). В основі конструкції водонагрівача Tesy GCU 1015 лежить надійний внутрішній бак з сталевою товстою стінкою, що витримує тиск до 8 бар. Внутрішня поверхня бака захищена від контакту з водою двошаровим склокерамічним емалевим покриттям із підвищеною стійкістю до перепадів температур. Для додаткового захисту сталі від корозії передбачено протекторну систему з магнієвим анодом. Високу швидкість підігріву води забезпечує традиційний занурювальний електричний трубчастий нагрівач потужністю 1500 Вт, який контролюється за допомогою механічного термостата.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy GCU 1015
Усі ціни 21 →Tesy Tesy Compact Line BiLight GCU 1015 L52 RC 304141 | 5 289 грн. |
Бойлер електричний Tesy Compact Line GCU 1015 L52 RC Under sink (304141) 3 | 5 063 грн. |
Бойлер Tesy Compact Line Bilight GCU 1015 L52 RC - Under sink 304141 | 4 856 грн. |
Водонагрівач Tesy Compact Line 10 л під мийкою, мокрий ТЕН 1,5 кВт (GCU101 | 5 166 грн. |
Водонагрівач Tesy GCU 1015 L52 RC | 5 330 грн. |
0 0 2 2 |
Надійність та довговічність - це про нього Компактний розмір, особливо це відчувається у маленькій 1 кімнатній квартирі. Швидко нагрівається: не знаю чи то завдяки особливій формі баку чи гарному тіні, але не треба чекати кілька годин щоб отримати гарячу воду.
Коли гріється - напрочуд тихий. Зрівнюючи з дешевшими аналогами, які виють та свистять - цей просто безшумний. Витрати енергії - за рахунок швидкого нагріву та гарної ізоляції бака бойлер довго тримає температуру і не часто вмикається, а значить заощаджуватиме нині "золоті" кіловати у рахунок за комуналку. Монтаж простий, можна виконати без досвіду та маючи мінімум інструменту, оскільки прилад не важкий – кріплення специфічні не потрібні. Також хочеться відмітити гарну комплектацію та інструкцію. За більш ніж 3 роки щоденного використання не викликавши негативу, сподіваюся як мінімум стільки служити і далі. Александр Ч: користуюся Tesy GCU 1015 більше року |
Вибирав невеликий електричний водонагрівач для дачного будинку та придбав цю модель. Цей європеєць болгарського походження підкорив мене своєю простотою та елегантністю. Встановлював самостійно, місце вибрав праворуч та вниз від миття. Дивишся на нього і не дуже віриться, що це повноцінний бойлер. Здається, що він не справжній, іграшковий. Але нічого подібного, під пластиковим корпусом, усередині знаходиться справжній сталевий накопичувальний бак, покритий особливою захисною емаллю, і обов'язковий для всіх сталевих бойлерів є магнієвий анод. Лист холодного прокату, з якого зроблений бак має бути товстим, інакше він не важив би 7кг без води. Воду зігріває спритно, 10 літрів за 35 хвилин доводить до стану окропу. ТЕН має потужність 1500Вт, що не рекорд, а й електричну мережу сильно не навантажує. Дизайн у стилі мінімалізму, нічого зайвого, лише плавні округлі форми. Компактний розмір, зайняв мінімум місця під час встановлення. Дворічна гарантія на нагрівальну частину та п'ятирічна на накопичувальний бак. Виготовлений у Болгарії. Призначений для монтажу під миттям, але не має захисту від бризок. Абсурдне поєднання. Комплектний запобіжний клапан підтікав, і його довелося замінити. Якщо профілактику бойлера виконує неавторизований спеціаліст, то водонагрівач знімається з гарантії. Відсутня будь-який індикатор або екранчик, яким можна було б подивитися температуру води в баку. |
У мене власна майстерня з ремонту годинника, а чисті руки в годинниковій справі потрібні не менше, ніж у медицині. Влітку для цього підійде і холодна вода, але через неглибоке залягання водопровідних труб взимку холодна вода перетворюється на крижану. Напевно в молодості я не став би звертати увагу на такі дрібниці, але коли ти вже розміняв п'ятий десяток, відморожувати кінцівки під крижаною водою категорично не хочеться. Тому цей водонагрівач був дуже доречним. Встановлював його мій син, руки у нього "прямі", на все про все пішло трохи більше години. Крім миття рук гарячу воду використовую для відмивання та первинного знежирення деталей (вторинне виконується у спирті). Загалом роботою бойлера задоволений і жодних серйозних претензій не маю. Швидкісний підігрів води. Це, мабуть, найшвидший із накопичувальних водонагрівачів, які є на нашому ринку. Спеціально заміряв – у режимі нагріву до максимальної температури справляється із завданням за 12-13 хвилин. Взимку, коли води замерзає, процес затягується до 15 хвилин. Управління просте і зручне, складається з одного регулятора Відмінна ціна. На сьогодні це дуже хороший варіант, помітно дешевше, ніж у більшості конкурентів. Симпатичний зовнішній вигляд. Виготовлено на території Євросоюзу. Я так і не зміг знайти компактний водонагрівач із термометром. Нехай він був би не надто точним і показував приблизні значення, але хочеться щоб я бачив температуру води, а не ліз пробувати її рукою. |
- Модель GCA 1015 — встановлюється над мийкою
- Модель GCU 1015 — установлюється під мийкою
Модификації Tesy GCU 1015
Ціни на Tesy GCU 1015 |
---|---|---|---|---|
Tesy GCU 1015 | від 3 854 грн. | 21 пропозиція | ||
Tesy GCA 1015 | від 4 134 грн. | 58 пропозицій | ||
Tesy GCA 1020 | від 4 030 грн. | 23 пропозиції | ||
Tesy GCU 1020 | від 3 986 грн. | 54 пропозиції | ||
Tesy GCU 1515 | від 3 105 грн. | 23 пропозиції | ||
Tesy GCA 1515 | від 3 005 грн. | 56 пропозицій | ||
Tesy GCU 1520 | від 4 149 грн. | 54 пропозиції | ||
Tesy GCA 1520 | від 4 320 грн. | 2 пропозиції |