Бойлер Zanussi ZWH/S 15 Mini U
Відео 26Фото 2 |
Zanussi ZWH/S 15 Mini U |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi ZWH/S 15 Mini U
Усі ціни 7 →Водонагрівач Zanussi ZWH/S 15 Mini U (Yellow) | 4 176 грн. |
Бойлер Zanussi ZWH/S 15 Mini U (green) | 4 788 грн. |
Электрический бойлер Zanussi ZWH/S 15 Mini U НС-1146212 | 4 488 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 15 Mini U | 3 730 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 15 Mini U | 3 995 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 15 Mini U (Green/Yellow) | 3 999 грн. |
Бойлер електричний Zanussi 15 U Mini НС-1146212 | 4 788 грн. |
Темпераментний італієць Zanussi ZWH/S 15 Mini U з загону компактних водонагрівачів легко впишеться під стать рукомойнику в малому офісі або тумбі під мийку на домашній кухні.
Акуратний дизайн
Бойлер зібраний в акуратному корпусі квадратної форми з кольоровими вставками на лицьовій панелі у вигляді декоративної плашки по центру і ручки управління термостатом. Ці елементи можуть бути пофарбовані в яскраво-жовтий або світло-зелений тони. Патрубки на вхід і вихід води підводяться до приладу зверху.
Потужний ТЕН
Усередині корпусу бойлера ховається 15-літровий сталевий бак з емальованим покриттям стінок. Магнієвий анод в баку запобігає утворенню корозії. Там само знаходиться «мокрий» ТЕН потужністю 2000 Вт, що затрачає на процедуру нагріву води всього-на-всього 23 хв. На піку потужності температура водиці в баку тримається на позначці близько 75 °С.
Розширена гарантія
Системи безпеки водонагрівача представлені функціями захисту від включення без води і від надлишкового тиску. Ну а за умови щорічного обслуговування бойлера авторизованою сервісною службою, на бак моделі поширює дію 5-річна гарантія від виробника. Варто викликати спеців чи ні — особиста справа кожного. Однак під їх наглядом бойлер напевно прослужить довше і без усіляких пригод.
Модификації Zanussi ZWH/S 15 Mini U
Ціни на Zanussi ZWH/S 15 Mini U |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 10 Mini U | від 3 322 грн. | 9 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 10 Mini O | від 3 322 грн. | 14 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 15 Mini U | від 3 730 грн. | 7 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 15 Mini O | від 3 610 грн. | 66 пропозицій |