Фарбопульт Italco SHINE 1 HVLP 1.3
Фото 8 |
Italco SHINE 1 HVLP 1.3 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco SHINE 1 HVLP 1.3
Фарбопульт пневматичний ITALCO HVLP 600мл d1,3мм (Shine-1.3) | 3 799 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3 мм | 3 799 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3мм ITALC | 3 799 грн. |
Модификації Italco SHINE 1 HVLP 1.3
Ціни на Italco SHINE 1 HVLP 1.3 |
---|---|---|---|---|
Italco SHINE 1 HVLP 1.3 | від 3 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco SHINE 1 HVLP 1.4 | від 3 768 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →