Литий диск itWheels Anna 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA74,1
Фото 6 | від 8 055 до 10 372 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації itWheels Anna 16
Характеристики
itWheels Anna 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог itWheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі itWheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити itWheels Anna 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA74,1
Сортувати
itWheels ANNA (8.5J x 19 5x114.3 ET40 DIA74.1) Gloss Black Polished На зам | 10 372 грн. |
itWheels Anna Gloss anthracite polished R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA74.1 | 8 168 грн. |
itWheels ANNA (8.5J x 19 5x114.3 ET40 DIA74.1 ANTNRACITE POLISHED) | 8 055 грн. |
itWheels Anna Gloss Black Polished R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA74.1 | 8 168 грн. |
itWheels ANNA (8.5J x 19 5x114.3 ET40 DIA74.1) ANTNRACITE POLISHED На замо | 10 372 грн. |
Закрити
Схожі