Jabra Elite 3
Відео 37Фото 23 |
Jabra Elite 3 |
|
Універсальні внутрішньоканальні TWS-навушники від датського бренду Jabra, що входять до продуктової лінійки Elite 2021 року випуску. За мірками продукції Jabra ця модель відноситься до середнього класу і завдяки своїй універсальності стане відмінним вибором для тих користувачів, які шукають якісні повсякденні навушники з вологозахистом, стабільним бездротовим з'єднанням, якісним звучанням і гарнітурними можливостями.
Зокрема навушники обладнані чотирма вбудованими мікрофонами для чіткої передачі мови і можуть похвалитися ефективною пасивною ізоляцією, щоб навколишній галас не заважав чітко розрізняти мову співрозмовника. Також навушники підтримують монорежим і можуть працювати окремо один від одного. Тобто будь-який навушник можна сміливо використовувати як hands-free гарнітури, перебуваючи за кермом автомобіля або катаючись на велосипеді.
Конструкція Jabra Elite 3 захищена від пилу та вологи за стандартом IP55, тому в них можна сміливо займатися спортом, не боячись, що корпус намокне від поту чи дощу. Підтримують додаткове настроювання нюансів звучання через програму Jabra Sound+, яку можна встановити на будь-який iPhone або Andriod-смартфон. Любителів якісного звуку має залучити підтримку кодеків aptX. Для передачі цифрового аудіосигналу використовується бездротовий енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.2 з радіусом дії до 10 метрів. Вбудована батарея може підживлювати навушники протягом 7 годин, потім можна підключити до справи зарядний чохол з вбудованим акумулятором, який за заявою виробника гарантує близько 28 годин автономної роботи. Для заряджання чохла використовується кабель USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Купити Jabra Elite 3
Усі ціни 41 →Бездротові навушники Jabra Elite 3 Bluetooth Headset Navy 200090992 | 5 499 грн. |
Наушники Jabra Elite 3 Lilac (100-91410002-02) | 2 573 грн. |
Наушники TWS JABRA Elite 3 Dark Grey (100-91410000-02) | 2 332 грн. |
Jabra Elite 3 Lilac фр-070331 | 3 696 грн. |
Навушники TWS Jabra Elite 3 Lilac (100-91410002-02) Elite 3 Lilac (100-914 | 2 740 грн. |
+ Застосунок з 6 профілями, еквалайзер теж є (можна руками змінювати).
+ З вух не випадають, але мінімально тиснути (забути про те, що вони там не вийде). + Гарні басі. + Гучності більш ніж достатньо (порівнювавши з дешевшими вакуумками знайомого). + Кейс досить невеликий (порівняно з Anker Soundcore Life Dot 2 між яким сумнівався), заявленої батареї має вистачати на кілька днів не дуже активного користування. - Управління зручне (механічні кнопки), але трохи дратує коли доводиться тиснути їх ще глибше у вухо при натисканні.
- Заряд кейсу лише на лід індикаторі. Щільність закриття кришки на 4/5. - Бігати можна, якщо ви нормально переносите тиск від вакуумок, бо мені доводиться знімати кожні 20хв, щоб трохи "подихати", навіть коли швидко ходжу у спекотний день. - Сцені нема зовсім, як у більшості подібних. alex-only: користуюся Jabra Elite 3 менше місяця |
Зовнішній вигляд та інші характеристики дивився на якомусь rtings.