Навушники
Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo (26699-999-999)
Відео 13Фото 13 |
Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo |
|
Активне гібридне шумозаглушення, доладна конструкція, тривалий час автономної роботи, індикатор зайнятості BusyLight. Сертифікація Microsoft Teams.
Адаптер з USB-C конектором: Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo
Усі ціни 29 →Гарнітура Jabra Evolve2 65 USB-A MS Stereo FLEX (26699-999-999) | 11 845 грн. |
Безпровідні навушники Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A Flex (26699-999-999 | 11 603 грн. |
Наушники Jabra Evolve2 65 Flex Link380a Ms Stereo (26699-999-999) | 11 127 грн. |
Наушники Jabra Evolve2 65 Flex Link380a ms Stereo (26699-999-999) | 11 280 грн. |
Навушники Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo (26699-999-999) | 10 497 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →