Навушники
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS (20797-999-899/KZ)
Відео 17Фото 14 |
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS |
|
Сертифікація Microsoft Teams. Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи (з кейсом), приймач у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
Усі ціни 9 →Наушники TWS Jabra Evolve2 Buds USB-C MS Black (20797-999-899) | 11 653 грн. |
Навушники TWS JABRA Evolve2 Buds USB-C MS Black (20797-999-899) | 11 650 грн. |
Навушники Jabra Evolve2 Buds USB-C | 10 783 грн. |
Jabra Evolve2 Buds Usb-C Ms Bezprzewodowa Podkładka Ładująca | 12 960 грн. |
Jabra Evolve2 Buds USB-C | 10 783 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →