Ковзани Jackson Artiste
Відео 5 |
Jackson Artiste |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jackson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jackson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jackson Artiste
Усі ціни 7 →Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y1.0 C, білий, Artiste-K-1 | 6 313 грн. |
Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y13.5 C, білий, Artiste-K-1 | 6 313 грн. |
Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y1.5 C, білий, Artiste-K-15 | 6 313 грн. |
Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y2.0 C, білий, Artiste-K-2 | 6 313 грн. |
Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y3.5 C, білий, Artiste-K-35 | 6 313 грн. |
Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y3.0 C, білий, Artiste-K-3 | 6 313 грн. |
Ковзани JACKSON Artiste Mark IV дитячі, Розмір Y12.0 C, білий, Artiste-K-1 | 6 313 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →