Ковзани Tempish Fine (1300001616)
Відео 1Фото 17 |
Tempish Fine |
|
Знімна внутрішня підкладка з хутром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Fine
Усі ціни 60 →Коньки Tempish FINE/36 1300001616/36 | 4 190 грн. |
Ковзан Tempish FINE/40 фігурні (1300001616/40) | 4 081 грн. |
Коньки Tempish FINE/36 фигурные (1300001616/36) | 3 532 грн. |
Коньки Tempish Fine Фігурні 38 (1300001616/38) | 4 050 грн. |
Льодові ковзани фігурн 1300001616/42 | 4 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →