Ковзани Tempish Clips Ice Girl (13000000842)
Відео 1Фото 13 |
Tempish Clips Ice Girl |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Clips Ice Girl
Усі ціни 28 →Коньки Tempish CLIPS ICE GIRL / 29-32 13000000842/29-32 | 2 790 грн. |
Ковзан Tempish льодові розсувні Clips Ice Girl / 29-32 | 2 353 грн. |
Коньки Tempish ледовые раздвижные Clips Ice GIRL/29-32 | 2 353 грн. |
Tempish Ледовые коньки раздвижные Tempish CLIPS ICE GIRL, размер 33-36 Бел | 2 790 грн. |
Льодові Ковзани розсувні Tempish CLIPS ICE GIRL/33-36(13000000842/33-36) | 2 790 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →