Ковзани Tempish Revo Torq (1300000153)
Відео 1Фото 22 |
Tempish Revo Torq |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Revo Torq
Усі ціни 17 →Коньки Tempish REVO TORQ/47 1300000153/47 | 4 990 грн. |
Ковзан Tempish Revo TORQ/46 хокейні (1300000153/46) | 4 197 грн. |
Коньки Tempish Revo TORQ/46 хоккейные (1300000153/46) | 4 197 грн. |
Ковзани хокейні Tempish REVO TORQ / 46 1300000153/46 | 4 990 грн. |
Коньки Tempish Revo Torq Хоккейные 46 (1300000153/46) 1300000153/46 | 4 990 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →