Змішувач Jacob Delafon Aleo E72278
Jacob Delafon Aleo E72278 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Aleo E72278
Змішувач для раковини Jacob Delafon ALEO Е72278-СР | 12 979 грн. |
Jacob Delafon ALEO Е72278-СР змішувач для умив. | 8 295 грн. |
Змішувач для умивальника (раковини) Jacob Delafon Aleo E72278-CP | 10 595 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →