Змішувач Hansgrohe Talis S 72105000
Фото 4 |
Hansgrohe Talis S 72105000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 72105000
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини Hansgrohe Talis S 72105000 | 15 916 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Talis S 210 з донним клапаном, хром (72 | 13 327 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis S с сливным гарнитуром 72105000 | 15 916 грн. |
Кран для раковини чаші із високим виливом HANSGROHE Talis S хром латунь з | 15 916 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe TALIS S (72105000) 72105000 | 15 916 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →