Змішувач Jacob Delafon Cuff E37303
Jacob Delafon Cuff E37303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Cuff E37303
Змішувач для раковини Jacob Delafon Cuff (Е37303-СР) Е37303-СР | 14 430 грн. |
Jacob Delafon CUFF Е37303-СР змішувач для умивальника вис.Хром | 9 216 грн. |
Змішувач для умивальника (раковини) Jacob Delafon Cuff E37303-CP | 11 780 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →