Змішувач Hansgrohe Talis S 32020000
Фото 5 |
Hansgrohe Talis S 32020000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 32020000
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis S 32020000 | 12 041 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis S 32020000 | 10 084 грн. |
Змішувач hansgrohe Talis S для раковини, хром 32032000 | 15 619 грн. |
Hansgrohe Talis S 32020000 | 12 041 грн. |
Смеситель для раковины Hansgrohe Talis S 32020000 | 6 907 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis S 32020000:
- Обмежувач температури води
- арт. 32020000 — для проточних водонагрівачів
- арт. 32032000 — для водонагрівачів відкритого типу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →