Біти / торцеві голівки Jakemy JM-6106
Відео 1Фото 4 |
Jakemy JM-6106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jakemy JM-6106
Багатофункціональний набір інструментів Jakemy JM-6106 43 в 1 | 439 грн. |
Набор инструментов отверток с битами профессиональный для ремонта 43в1 Jak | 389 грн. |
Набір інструментів JAKEMY JM-6106 43в1 | 418 грн. |
Набір інструментів JAKEMY JM-6106 43в1 | 392 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →