Біти / торцеві голівки Milwaukee 4932430866
Фото 5 |
Milwaukee 4932430866 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee 4932430866
Усі ціни 6 →Набор бит Milwaukee SHOCKWAVE, PZ2, 50мм, 10шт (4932430866) 4932430866 | 602 грн. |
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, PZ2, 50мм, 10шт (4932430866) 4932430866 | 487 грн. |
Milwaukee Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, PZ2, 50мм, 10шт (4932430866) 4932 | 487 грн. |
Milwaukee Shockwave PZ2 50 мм 10 шт. (4932430866) ShockwavePZ250мм10шт.(49 | 489 грн. |
Біта SHOCKWAVE MILWAUKEE, PZ2, 50мм, (10шт) (4932430866) | 487 грн. |
Біта для шуруповерта Shockwave Impact Duty Milwaukee PZ2 x 50 мм 10шт (493 | 487 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →