Біти / торцеві голівки Yato YT-1069
Відео 1Фото 2 |
Yato YT-1069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1069
Усі ціни 14 →Набор головок Spline ударных удлиненных Yato 1/2" 8ед. (YT-1069) | 1 760 грн. |
Набір біт YATO 1/2" SPLINE M5-M18 8шт (YT-1069) | 1 484 грн. |
Набор головок Yato YT-1069 | 1 483 грн. |
Набір головок Yato YT-1069 | 1 533 грн. |
Yato Набір головок Yato YT-1069 | 1 533 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →