Сабвуфер Jamo C 912 SUB
Відео 3Фото 12 |
Jamo C 912 SUB
2021 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:29 – 125 Гц
Всі характеристики
Характеристики C 912 SUB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jamo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jamo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jamo C 912 SUB
Усі ціни 15 →Jamo C 912 SUB Black офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 18 495 грн. |
Сабвуфер активний Jamo C 912 SUB White | 18 506 грн. |
Домашній кінотеатр Jamo C 912 SUB Black Ash | 16 072 грн. |
Jamo C 912 SUB Black Ash | 15 680 грн. |
Jamo C 912 SUB Black Ash | 16 072 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →