Розпошивальна машинка Janome Cover Pro II
Відео 7Фото 8 |
Janome Cover Pro II
Тип:розпошивальна машина
Кількість рядків:4 шт
Стібок:довжина 4 мм, ширина 6 мм
Всі характеристики
Характеристики Cover Pro II
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janome 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janome.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Janome Cover Pro II
Розпошивальна машина Janome Cover Pro 2 | 16 650 грн. |
Швейная машина JANOME COVER PRO II | 16 650 грн. |
Розпошивальна машина JANOME Cover Pro II | 16 650 грн. |
Розпошивальна машина Janome Cover Pro 2 | 16 650 грн. |
4 1 5 5 |
Шию на ній і товстий і тонкий трикотаж. Так, довелося повозитись, коли придбала, але ціна порівняно недорога з усіх розпошивалок. Голка тільки №90, і ніяких перепусток. Нитка петлювача - філаментна. Втім, зараз, шию все і радію. Гідна розпошивальна машина. Зараз їх немає! користуюся Janome Cover Pro II місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →