Швейна машинка Janome SkyLine S5
Відео 23Фото 8 |
Janome SkyLine S5
Тип:комп'ютеризована
Петля:автоматична
Човник:горизонтальний ротаційний
Кількість рядків:170 шт
Кількість петель:10 шт
Стібок:довжина 5 мм, ширина 9 мм
Лапки:оверлочна, для квілтингу
Всі характеристики
Характеристики SkyLine S5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janome 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janome.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Janome SkyLine S5
Усі ціни 8 →Швейна машина Janome Skyline S 5 | 42 975 грн. |
Швейная машина JANOME SKYLINE S5 | 43 875 грн. |
Швейна машина Janome Skyline S 5 | 42 975 грн. |
Швейна машина Janome Skyline S5 | 52 480 грн. |
Швейна машина JANOME Skyline S5 | 43 875 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →