Швейна машинка Janome Excellent Stitch 15A
Відео 2 |
Електромеханічна машинка японської компанії Janome має приємний дизайн, просте та зрозуміле управління, а також дозволяє працювати з різними типами тканин – від делікатного шовку до щільної шкіри та джинсових матеріалів. Це надійна «робоча конячка», але призначена вона для виконання нескладних завдань, тому більше підійде майстрам-початківцям і любителям швейної справи. Модель оснащена вертикальним човном, що коливається, формує петлю в напівавтоматичному режимі і пропонує на вибір 15 видів рядків, серед яких прямі, потайні, оверлочні, зигзаг і т.
д. Janome Excellent Stitch 15A дозволяє регулювати довжину стібка (до 4 мм), ширину рядка до 5 мм), натяг нитки, при необхідності відключати нижній транспортер і активувати зворотний хід (функція реверс) для закріплення шва. Для зручнішого використання додали стандартну рукавну платформу для роботи з вузькими і невеликими за розміром елементами одягу, відсік для зберігання аксесуарів у знімній частині, нитевдевать (за це багато хто скаже окреме «дякую») і лінійку, нанесену на корпус для точних вимірів. Комплектація у машинки досить скромна: до неї входять чотири лапки (універсальна, для вшивання блискавки, для потайного рядка і для вимітування петлі), педаль ножна, шпульки і набір голок.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janome 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janome.
Купити Janome Excellent Stitch 15A
Швейна машина Janome Excellent Stitch 15A | 6 435 грн. |
Швейная машина JANOME Excellent Stitch 15A | 6 435 грн. |
Швейна машина JANOME Excellent Stitch 15a | 6 435 грн. |
Швейна машина Janome Excellent Stitch 15A | 6 435 грн. |