Саундбар JBL Bar 1000
Відео 21Фото 15 |
JBL Bar 1000 |
|
Частина саундбару знімається і може виступати як тилові колонки для забезпечення об'ємного звучання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Bar 1000
Усі ціни 38 →Саундбар JBL Bar 1000 (Black) JBLBAR1000PROBLKEP | 39 999 грн. |
Саундбар JBL Bar 1000 Black (JBLBAR1000PROBLKEP) | 39 899 грн. |
Саундбар JBL Bar 1000 Black (JBLBAR1000PROBLKEP) JBLBAR1000PROBLKEP | 39 999 грн. |
Домашний кинотеатр Jbl Bar 1000 Black (JBLBAR1000PROBL) | 35 550 грн. |
Домашній кінотеатр Jbl Bar 1000 Black (JBLBAR1000PROBL) | 39 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →