Саундбар JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII (JBLBAR21DBM2B)
Відео 4Фото 13 |
JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII |
|
Відтворення через USB є у версії для США, в інших версіях USB призначено лише для обслуговування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII
Усі ціни 6 →JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII Black 142073717 офіційна гарантія | 13 699 грн. |
Домашній кінотеатр Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII Czarny | 15 334 грн. |
Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII Czarny | 15 334 грн. |
Саундбар JBL Bar 2.1 Deep Bass (MK2) Black (JBLBAR21DBM2BL) | 15 464 грн. |
Саундбар JBL Bar 2.1 Deep Bass (MK2) Black (JBLBAR21DBM2BL) | 15 458 грн. |
Саундбар JBL Bar 2.1 Deep Bass (MK2) Black (JBLBAR21DBM2BL) | 15 468 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →