JBL Live Flex
Відео 2Фото 43 |
JBL Live Flex |
|
Елегантні бездротові bluetooth-навушники класу True Wireless для любителів передових аудіотехнологій та шанувальників якісного фірмового басового звучання JBL Deep Bass. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023 року. Підтримують технологію активного шумоподавлення True Adaptive Noise Cancelling. 6 вбудованих мікрофонів забезпечують високоякісне захоплення голосу для спілкування в режимі hands-free.
Можуть швидко заряджатися (10 хв у зарядному кейсі дають до 2 годин роботи). Басовий звук навушників JBL Live Flex робить її добрим вибором для широкого кола покупців, в т.ч. для молоді та підлітків. Система адаптивного активного шумоподавлення допомагає позбутися негативного впливу гучного зовнішнього оточення і може ефективно погасити шум торгового центру, громадського транспорту, жвавого проспекту чи ринку.
Також варто відзначити гарний пил/вологозахист класу IP54, гідну автономність (8 год без ANC або 6 год з ANC) і практичне сенсорне управління. Вбудований DSP-процесор автоматично оптимізує звук та забезпечує віртуалізацію навколишнього звучання за технологією JBL Spatial Sound. Фірмовий звук ідеально підходить для відтворення багатьох сучасних популярних жанрів, включаючи EDM та хіп-хоп. Для підключення до джерел використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, що забезпечує покращену стабільність сполучення та низькі затримки (важливі для геймінгу та перегляду відео).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Live Flex
Усі ціни 110 →Навушники JBL Live Flex (Black) JBLLIVEFLEXBLK | 4 299 грн. |
JBL Live Flex Black (JBLLIVEFLEXBLK) офіційна гарантія | 3 999 грн. |
Навушники JBL Live Flex Black (JBLLIVEFLEXBLK) | 4 299 грн. |
Навушники JBL Live Flex (JBLLIVEFLEXSVR) Silver | 4 299 грн. |
Навушники JBL Live Flex Black (JBLLIVEFLEXBLK) | 4 279 грн. |