Навушники
JBL Reflect Aero
Відео 21Фото 31 |
JBL Reflect Aero |
|
Фірмова технологія покращення звучання JBL Signature Sound. Активне шумозаглушення. Високий рівень вологозахисту.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Які навушники JBL вибрати? Розбираємо лінійки Everest, Endurance, E-Series, Live та інРозбираємося у всіх хитросплетіннях асортименту навушників JBL
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Reflect Aero
Усі ціни 13 →Навушники JBL Reflect Aero TWS White (jblREFLECTAEROWHT) Reflect Aero TWS | 4 599 грн. |
Навушники TWS JBL Reflect Aero Black | 5 144 грн. |
JBL Reflect Aero White | 5 822 грн. |
Навушники бездротові JBL Reflect Aero Blue (вживані) | LPNHE778718956 | 3 630 грн. |
Навушники JBL Reflect Aero TWS Blue (jblREFLECTAEROBLU) Reflect Aero TWS B | 4 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →