JBL Tune 670NC
Відео 7Фото 51 |
JBL Tune 670NC |
|
Багатофункціональні легкі накладні бездротові навушники закритого типу зі складною конструкцією, технологією активного шумоподавлення (ANC), можливістю стандартного кабельного аналогового підключення та чудовою автономністю. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії із сімейства JBL Tune зразка 2023 року. Пропонуються у трьох варіантах колірних рішень, що зацікавить користувачів, які використовують свій зовнішній вигляд як самовираження.
Завдяки бездротовому інтерфейсу Bluetooth 5.3, навушники JBL Tune 670NC можуть легко та швидко підключатися до різних мобільних пристроїв (смартфонів, планшетів, ноутбуків), що знаходяться в радіусі 10 м. Аналоговий вхід та комплектний кабель дають можливість отримувати аудіосигнал з комп'ютерів, ігрових консолей . Завдяки системі ANC, навушники JBL Tune 670NC можуть застосовуватися в шумному акустичному оточенні (торговий центр, літак, галаслива вулиця тощо). М'які та широкі амбушюри типу, що охоплює, створюють впевнений притиск без надмірного тиску на вуха, що важливо для комфортних відчуттів при тривалому прослуховуванні. Вбудований акумулятор забезпечує до 70 годин автономної роботи (44 години з технологією ANC). Підтримується технологія Multipoint та робота з інтелектуальними голосовими помічниками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune 670NC
Усі ціни 242 →Навушники JBL LIVE 670 NC Black (JBLLIVE670NCBLK) JBLLIVE670NCBLK | 3 999 грн. |
Навушники JBL Tune 670NC (Blue) JBLT670NCBLU | 2 799 грн. |
Навушники JBL Live 670NC (JBLLIVE670NCBLK) Black | 3 999 грн. |
Навушники JBL Tune 670 NC Blue (JBLT670NCBLU) | 2 799 грн. |
Навушники JBL Tune 670NC Black (JBLT670NCBLK) | 2 689 грн. |
У даному ціновому сегменті одні з кращих за більшістю параметрів Автономність, ергономіка, звук, особливо через шнур, шумодав, зовнішній вигляд Не виявлено Богдан Назаренко: користуюся JBL Tune 670NC менше місяця |
Купивши п'ять місяців тому. Працюють добре, звук чудовий. Якщо підключити через кабель ще кращий звук. Не рекомендую носити їх на вулиці, на мою думку earpods краще підходять для вулиці. Мікрофон за ледь чутний. Хороший басистий звук. Хороша утиліта. Поганий мікрофон. При використанні більше ніж 3 години болітимуть вуха. Якщо одягнути на одне вухо через деяку годину де більшого права мало білий шум у навушниках. VLADOK GAMES: користуюся JBL Tune 670NC кілька місяців |
Ідеальне поєднання стилю та функціональності
Навушники JBL Tune 670NC стали епітомом інновацій та ергономіки, завоювавши визнання через нагороду Reddot Winner 2023. З їх зручною конструкцією, що забезпечує комфорт у будь-яких умовах, і просунутими функціями підключення, ці навушники призначені для тих, хто не бажає йти на зручністю.
Безшовна синхронізація та аудіо вищої якості
Завдяки впровадженню Bluetooth 5.3, JBL Tune 670NC забезпечують незрівнянну стабільність підключення, запобігаючи втраті якості навіть при передачі аудіосигналу на великі відстані. Можливість одночасного підключення до двох пристроїв і опція дротового підключення роблять ці навушники ідеальним вибором для людей, що постійно рухаються. У той же час технологія JBL Pure Bass піднімає стандарти якості звуку, надаючи глибокі та насичені баси.
Персоналізація вашого аудіодосліду
Активне шумозаглушення Smart Ambient переносить вас у світ чистого звуку, за винятком зовнішніх перешкод, в той час як режими Ambient Aware і TalkThru дозволяють залишатися в курсі того, що відбувається навколо. З додатком JBL Headphones кожен може стати майстром свого звукового простору, тонко налаштовуючи еквалайзер для створення ідеального аудіосередовища. Додаткова підтримка голосових помічників Google і Siri додає зручності, дозволяючи керувати відтворенням без відволікання від поточних справ.
Неприборкана автономність
З незрівнянними 70 годинами роботи від однієї зарядки, JBL Tune 670NC створені для тих, хто живе у русі. Швидка зарядка всього за 5 хвилин забезпечує додаткові 3 години відтворення, так що навіть завантажений день буде супроводжуватися вашою улюбленою музикою. Ці навушники відмінно підходять для тривалих подорожей, тренувань або просто домашнього використання.
В цілому, навушники JBL Tune 670NC є втіленням технологічних інновацій, зручності та високоякісного звуку. Вони стануть незамінним аксесуаром для любителів музики, мандрівників та всіх тих, хто цінує надійність, стиль та бездоганну якість звучання.