Вантажна шина Jinyu JD575 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD575 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 K 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD575 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 7 →Jinyu JD575 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 13 737 грн. |
Jinyu JD575 315/80 R22.5 156/150L | 13 400 грн. |
Шини Jinyu JD575 (ведущая) 315/80 R22,5 156/150L 20PR | 13 198 грн. |
Грузовые шины Jinyu JD575 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR 1002478519 | 13 653 грн. |
Jinyu JD575 (315/80R22.5 156L) | 13 857 грн. |
Jinyu JD575 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150L | 13 335 грн. |
Вантажні шини Jinyu JD575 (провідна) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 14 472 грн. |
Модификації Jinyu JD575 315/80 R22.5 156L
Ціни на Jinyu JD575 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Jinyu JD575 315/80 R22.5 156K | від 12 890 грн. | 13 пропозицій | ||
Jinyu JD575 315/80 R22.5 156L | від 13 198 грн. | 7 пропозицій |