Вантажна шина Jinyu JD758 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD758 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD758 13 R22.5 156K
Усі ціни 12 →Jinyu JD758 (ведущая) 13 R22.5 156/150K PR20 | 14 844 грн. |
Jinyu JD758 (универсальная) 13 R22.5 156K | 14 679 грн. |
Jinyu JD758 13/80 R22.5 156/150K | 14 287 грн. |
Вантажна шина JINYU JD758 (ведуча) 13R22.5 156/150K | 14 529 грн. |
Вантажна шина JINYU JD758 (ведуча) 13R22.5 156/150K | 14 667 грн. |
ще 7 пропозицій