Вантажна шина Double Coin RLB450 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Double Coin RLB450 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Double Coin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Double Coin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Double Coin RLB450 315/80 R22.5 156L
Double Coin RLB450 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 36 970 грн. |
Double Coin RLB450 (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 18PR | 13 000 грн. |
Шина Double Coin RLB450 (провідна) 315/80 R22.5 156/150L PR18 | 14 511 грн. |
Відеоогляди
Модификації Double Coin RLB450 315/80 R22.5 156L
Ціни на Double Coin RLB450 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Double Coin RLB450 315/70 R22.5 152M | від 14 084 грн. | 6 пропозицій | ||
Double Coin RLB450 315/80 R22.5 156L | від 13 000 грн. | 3 пропозиції |