Вантажна шина CrossWind CW-RD03 315/70 R22.5 156L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-RD03 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-RD03 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 8 →CrossWind CW-RD03 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 15 903 грн. |
Cross Wind CW-RD03 (приводная) 315/70 R22.5 156/150L 18PR "3PMSF" | 13 796 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWRD03 (ведущая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR 100257 | 14 580 грн. |
Шини CrossWind CWRD03 (ведущая) 315/70 R22,5 156/150L 18PR | 15 235 грн. |
CrossWind CW-RD03 (315/70R22.5 156L) | 14 873 грн. |
ще 3 пропозиції