Вантажна шина Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 12 →Jinyu JY598 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 16 844 грн. |
Jinyu JY598 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 400 грн. |
Грузовые шины Jinyu JY598 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 1001903169 | 14 985 грн. |
Вантажна шина JINYU JY598 385/65R22.5 164K | 15 657 грн. |
JINYU Вантажна шина JINYU JY598 385/65R22.5 164K | 15 731 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K
Ціни на Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K | від 14 248 грн. | 17 пропозицій | ||
Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K | від 14 231 грн. | 12 пропозицій |